İskeçeli İşadamları iftar sofrasında buluştu
17-06-2017
Yakın zaman önce kurulan Kuzey Yunanistan İşadamları Derneği (KUYİAD) 14 Haziran Çarşamba akşamı İskeçe'nin Le Chalet tesislerinde iftar organizasyonu düzenledi.
Fotoğraflar

İftar sonrası Kuzey Yunanistan İşadamları Derneği Başkanı Fatih Türkmen yaptığı selamlama konuşmasında tüm katılımcılara teşekkür etti. Türkmen konuşmasının devamında bölgenin ekonomik olarak kalkınması ve gelişmesi için dernek çatısı altında yaptıkları çalışmaları anlattı.

Daha sonra yapılan protokol konuşmalarında konuşmacılar yeni kurulmuş olan derneğe başarılar dilediler ve desteklerini ifade ettiler.

Kuzey Yunanistan İşadamları Derneği’nin düzenlediği iftara Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğunu temsilen Muavin Konsolos Osman Şahin, Türkiye Cumhuriyeti Selanik Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Serkan Buralı, Keşan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu , İskeçe Müftüsü Ahmet Mete, İskeçe SİRİZA milletvekili Hüseyin Zeybek, Mustafçova Belediye Başkanı Cemil Kabza, İskeçe Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Kiracı, İTB Başkanı Ozan Ahmetoğu, Çınar Derneği Başkanı Cengiz Ömer, İskeçe ve Gümülcine Ziraat Bankası müdürleri, İskeçe Ticaret Odası yöneticileri İrfan Hacıgene ve Serkan Hatip, BTAYTD Asbaşkanı Hüseyin Baltacı ile çok sayıda işadamı katıldı.

Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: HH
Sayı: 1018
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]