“Günümüz Aile Problemleri ve Çözüm Yolları” konferansı yapıldı
06-12-2017
İskeçe Müftülüğü ile İskeçe Camileri Din Görevlileri Derneği tarafından organize edilen konferans 2 Aralık Cumartesi akşamı Elisso otelinde gerçekleşti.
Fotoğraflar

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve üniversitenin İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Saffet Köse "Günümüz Aile Problemleri ve Çözüm Yolları" konulu bir konferans verdi. Konferansı dinlemeye gelenler Elisso otelinin salonunu doldurdu.

Konferansın sunuculuğunu İskeçe Müftülüğü görevlilerinden Mustafa Trampa yaparken, İskeçe Müftüsü Ahmet Mete, Rodop eski milletvekili Ahmet Hacıosman, DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Aliçavuş, İTB Başkanı Ozan Ahmetoğlu, İskeçe ili SÖPA Mezunu Azınlık Okulları Öğretmenler Derneği Başkanı Nurettin Kıyıcı, Batı Trakya Türk Azınlığı Kadın Platformu Sözcüsü Sibel Osmanoğlu ile T.C. Gümülcine Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu İbrahim Saklı da hazır bulundu.

Prof. Dr. Saffet Köse kendisini Batı Trakya'ya davet eden İskeçe Müftülüğüne ve salonu doldurarak sabırla dinleyen katılımcılara teşekkür etti.

Kaynak: Gündem
Ekleyen: OA
Sayı: 1041
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]