Birol İncemehmet Bulustra belediye başkan adaylığını açıkladı
11-02-2019
Doğu Makedonya Trakya Eyalet Meclis Üyesi Birol İncemehmet, Bulustra (Avdira) Belediye Başkan Adaylığını açıkladı.

Eski Gökçeler belediye başkanı olan Birol İncemehmet, belediye başkan adaylığını geçtiğimiz günlerde yayınladığı açıklamayla duyurdu. İncemehmet’in listesinin adı ise “Yeni Akım” olacak.

Bu arada Bulustra (Avdira) Belediye Başkan Adayı Birol İncemehmet, bölgenin iki doktorunun kendi listelerinden aday olacağını da açıkladı. İncemehmet, 11 Şubat Pazartesi günü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İskeçe’nin tebrübeli ve sevilen simalarından diş doktoru Tuncay Çavuş ile aslen Karaçanlar köyünden olan doktor Rıdvan Kaba’nın “Yeni Akım” listesiyle seçimlere katılacağını duyurdu.

Belediye başkan adayı İncemehmet’in açıklaması şöyle: “Sevgili soydaşlarım. Bölgemizin cok değerli iki doktoru olan; diş doktoru Tuncay Çavuş ve doktor Rıdvan Kaba, YENİ AKIM listemizden belediye seçimlerine katılacaklardır. Bu, bizler için onur ve gurur verici bir olaydır. Listemizin diğer tüm üyelerini Mart ayı sonu Nisan ayı başı halkımıza duyurup seçimlere katılmayı hedefliyoruz. Listemizde her kesimden her görüşten kişilere yer verilecektir. Bu seçim listesi toplumun tamamını kucaklayan bir liste olacaktır. Başarı mutlaka hepimizin olacak."

Kaynak: Gündem
Ekleyen: HH
Sayı: 1074
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]