DEB Partisi Çepelli köyünde kadınlarla buluştu
12-02-2019
Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi 9 Şubat Cumartesi akşamı Gümülcine’nin Çepelli köyünde kadınlara yönelik çay gecesi düzeledi.

DEB Partisi çay gecesi etkiniklerine Çepelli köyünden başladı. Etkinliğe Geceye Dinkler Hanımeli Derneği Korosu da katılarak bayanlara eğlenceli dakikalar yaşattı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte, DEB Partisi’nin kadın yöneticileri parti çalışmaları hakkında kadınlara bilgi verdi.

Çepelli köyündeki etkinliğe DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Genel Sekreter Yeşim Hasan, Genel Başkan Yardımcısı Refika Adem ve Kadın Kolları Başkanı Duygu Mustafa’nın yanı sıra çok sayıda kadın katıldı.

Etkinlikte DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Çepelli kadınlarına etkinliğe katılımlarından dolayı teşekkür etti. DEB Partisi’nin bir azınlık partisi olması sebebiyle diğer siyasi partilerden farklı olduğunu vurgulayan Asafoğlu kadınların daha fazla ön plana çıkarak gücünü göstermeleri gerektiğinin altını çizdi.

Çiğdem Asafoğlu “Bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayan ve davete icabet eden Çepelli köyü kadınlarına sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca Dinkler Hanımeli Derneği Korosu’na da gösterdikleri nezaketlerinden dolayı teşekkür eder, gönüllülük esasına bağlı olarak oluşturdukları koroları ve çalışmalarından dolayı tebrik ederiz.” diye konuştu.

Kaynak: Gündem
Ekleyen: HH
Sayı: 1075
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]