Türkiye’den Yunanistan’la sağlık turizmini geliştirme hamlesi
04-04-2019
Türkiye’nin Selanik Başkonsolosluğu ve Türkiye’deki Trakya Kalkınma Ajansı, Türkiye ve Yunanistan arasında sağlık turizminin geliştirilmesi ve yeni olanaklar yaratılması amacıyla Selanik’te bir toplantı düzenliyor.

16 Nisan’da Met Otel’de yapılacak olan “Sağlık Turizmi İçin Ağ Oluşturma” toplantısında, Türkiye’nin Trakya bölgesinde faaliyet gösteren 10 dolayında hastanenin üst düzey temsilcileri hazır bulunacak.

Toplantıda temsil edilecek hastaneler, özellikle diş hekimliği, mide kelepçesi, kalp ameliyatı, suni döllenme ve estetik ameliyatlarda uzmanlaşmış kuruluşlar olarak tanınıyor.

Saat 14:00’de başlayacak toplantı öncesinde ise bir resepsiyon düzenlenecek. Met Otel’de saat 13:00’de başlayacak resepsiyonda, Türkiye’nin Selanik Başkonsolosu Orhan Yalman Okan, Trakya Kalkınma Ajansı Mahmut Şahin ve Türkiye’nin Atina Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşaviri Tuba Ulu Yılmaz’ın konuşmalarının ardından sektör temsilcileri, Yunanistan’daki sektör temsilcileri ile bire bir görüşme yapma olanağı bulacak.

Kaynak: Gündem
Ekleyen: OA
Sayı: 1075
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]