Özgür Mehmet kendi işyerini açtı
13-04-2011  
Muhasebeci Özgür Mehmet kendi çalışma bürosunu açtı. Özgür Mehmet’in, Kurcalı’daki bürosu 3 Nisan Pazar günü düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
Muhasebeci Özgür Mehmet kendi çalışma bürosunu açtı. Özgür Mehmet’in, Kurcalı’daki bürosu 3 Nisan Pazar günü düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu Muhasebeci Özgür Mehmet’e ait işyerinin açılışına Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Mustafa Sarnıç, Kozlukebir Belediye Başkanı İbrahim Şerif, muhalefet liderleri Halit Mehmet ve Sadettin Şakir Hüseyin, DEB Partisi Başkanı Mustafa Ali Çavuş ve diğer davetliler katıldı.

Muhasebeci Özgür Mehmet ilköğretimini kendi köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Büyükçekmece’de tamamladı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Dikaça (denklik) işlemlerini bitirdi. Özgür Mehmet, 2009–2010 yıllarında BTAYTD eski başkanlarından Muhasebeci Mustafa Katrancı’nın bürosunda stajını gerçekleştirdi.

Mehmet, daha önce Turuncu Gazetesi’ni yayımladı ve 2008–2009 yıllarında Paratiritis gazetesinde çeviriler yaparak, gazetenin Türkçe haberler bölümünde çalıştı. Muhasebeci Özgür Mehmet’in işyeri Kurcalı Köyü’nde (Adem Petrol bitişiği) bulunuyor.

Bilgi almak için telefon numarası 2532041359 ve web adresi http://mb.batitrakya.net şeklindedir.
Ekleyen: Ozan Ahmetoglu
Kaynak: http://www.gundemgazetesi.com
Bu Haber 18 Defa Okundu. Şu an Bu Haberi ;
  .: PAYLAŞ
Haberi Yazdır Arkadaşına Gönder Facebook'ta Paylaş 
 
  .: DİĞER HABERLER
 
   Sonraki 20 Haber >>>  
 
 
 
 
  KÜNYE | BİZE ULAŞIN | ABONELİK | HABER ARAMA | ARŞİV