GÜNDEM gazetesi BİN’e ulaştı...
09-01-2017
GÜNDEM gazetesi 1000’inci sayıya ulaştı.

Yayın hayatına 1996 yılında başlayan gazeteniz GÜNDEM, 21 yıldır Batı Trakya Türkleri’nin sesi olmaya devam ediyor.

İlk sayısından bu yana izlediği ilkeli yayın politikasından taviz vermeyen, kısır tartışma ve kavgalara prim vermeyen GÜNDEM gazetesi, Batı Trakya Türk azınlığının demokrasi ve hukuk mücadelesine ışık tutmaya, toplumun sorunlarına dikkat çekmeye, azınlık sorunları mücadelesini yakından takip edip bunu yansıtmaya ve bu konularda referans olmaya devam ediyor.

Yaklaşık 21 yıldır ve bin sayıdır yayın hayatına devam eden GÜNDEM gazetesinin en büyük moral ve motivasyon kaynağı ise, siz değerli okuyucularımızın sevgisi, desteği ve takdiridir.

1996 yılında 8 sayfayla başladığımız yayın hayatımıza, 10 ve 12 sayfa olarak devam ettikten sonra, 2007 yılından itibaren yarı renkli ve 20 sayfa, en son olarak da 24 sayfa olarak devam etmekteyiz. Yıllar içinde içerik ve kadro olarak da zenginleşen GÜNDEM gazetesi, Batı Trakya Müslüman Türk azınlığının mihenk taşlarından biri olmayı sürdürüyor.

Bininci sayıya ulaşmış olmanın mutluluğunu siz değerli okurlarımızla paylaşırken, toplumumuzun desteği ve takdiri devam ettiği sürece, siz kıymetli okurlarımızın GÜNDEM gazetesinin sayfalarını çevirmenin ayrıcalığını yaşamaya devam edeceğinizi bilmenizi isteriz.

İyi okumalar...

Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: OA
Sayı: 1018
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]