BTTDD üyeleri Gönüllerde Birlik Vakfı’nı ziyaret etti
09-01-2017
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Genel Başkanı Necmettin Hüseyin, Eski Genel Başkan Opr. Dr. Erol Kaşifoğlu, Genel Başkan Yardımcısı H. Vedat Meşeli, Genel merkez Denetim Kurulu Başkanı Seyit Saitoğlu, Zeytinburnu Şube Başkanı Besim İsmailbaşa, BTTDD Zeytinburnu Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Hacıbedel ve Batuhan Kaşifoğlu ile birlikte Gönüllerde Birlik Vakfı’nı ziyaret etti.
Fotoğraflar

Ziyaretle ilgili olarak BTTDD’den şu yazılı açıklama yapıldı:

“Ziyarette kendilerini Gönüllerde Birlik Vakfı Genel Sekreteri, Başbakanlık Müşaviri Birol Dok ve mütevelli heyeti üyeleri ağırladı. Birol Dok ziyaretten duyduğu memnuniyet ve mutluluğu belirterek tek çatı altında Türkiye genelinde faaliyet gösteren derneğimizi, yöneticilerimizi, eski başkanlarımızı ve genel başkanımızı bu birlikteliklerinden dolayı kutluyorum dedi.

Genel Başkan Av.Necmettin Hüseyin de "Büyük lider ve dava adamı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun maneviyatının yaşatıldığı vakfımızı ziyaretimizde bizleri ağırlamanızdan dolayı teşekkür ediyoruz. STK'ların işbiliği içerisinde olması önemlidir. İşbiliğimizi arttırarak kendimizi geliştireceğiz ve sorunlar karşısında yorulmadan birlikte mücadedelemize devam edeceğiz" dedi.

Ziyarette vakıf kurucusu ve mütevelli heyeti üyesi Kadir Mahir Damatlar tarafından Av. Necmettin Hüseyin'e merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun portresini, Opr. Dr. Erol Kaşifoğlu'na Kuran'ı Kerim ve Muhsin Yazıcıoğlu portresi ile Seyit Saitoğlu'na Türk Bayrağı hediye etti.”

Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: OA
Sayı: 1018
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]