Bilgisayar Mühendisi Hüseyin Hasan kendi işyerini açtı
12-07-2017
Edirne Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Hüseyin Hasan, geçtiğimiz günlerde Gümülcine’de kendi işyerini açtı.

Gümülcine Yenicemahalle’de dünyaya gelen Hüseyin Hasan ilkokulu Yenice mahalle azınlık ilkokulunda, orta ve lise öğrenimini de Gümülcine Celal Bayar Azınlık Ortaokulu ve Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Türkiye - Edirne’de Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü kazanan Hasan, bu bölümden mezun oldu. Hüseyin Hasan 2015 yılı sonunda askerlik görevini yaptı.

Askerlik görevinin ardından iş hayatına başlayan Hüseyin Hasan ilk olarak değişik bilgisayar mühendislerinin yanında çalıştı. Hasan daha sonra TECHNOUP/2/ DATE bilgisayar satış ve tamir mağazasını açtı.

Hüseyin Hasan’ın Gümülcine’de Othonos sokağı 8-16 adresinde (sobacılar çarşısı) da açmış olduğu TECHNOUP/2/ DATE bilgisayar mağazasında, bilgisayar satışlarının yanısıra bilgisayar tamiri, cep telefonu satışı ve tamiri, web sitesi tasarımı ile bilgisayar ile ilgili tüm konularda hizmet veriliyor.

Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: OA
Sayı: 1018
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]