İskeçe Azınlık Lisesi’nin “Öğrenci Pazarı” başarıyla yapıldı
06-11-2017
İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Ortaokulu ve Lisesi'nin son sınıf öğrencileri her yıl geleneksel olarak düzenledikleri “Öğrenci Pazarı” etkinliğini bu yıl 4 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirildi. İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Lisesi'nin Aşağımahallede bulunan spor ve kültür sitesinde düzenlenen etkinliğe veliler ve soydaşlar ilgi gösterdiler.
Fotoğraflar

Sabahın erken saatlerinde başlayan Öğrenci Pazarı’na çok iyi hazırlanan öğrenciler İskeçe esnafının katkılarıyla beklentilerinin üzerinde gelir elde ettiler.
Etkinlikten elde ettikleri gelirleri mezuniyet ve gezi organizasyonlarında kullanacaklarını belirten son sınıf öğrencileri, Öğrenci Pazarı’na katılarak katkı sağlayan herkese ve özellikle kendilerini destekleyen esnafa teşekkür ettiler.
İskeçe’deki Öğrenci Pazarı’na Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu Osman Şahin, Mustafçova Belediye Başkanı Cemil Kabza, Müftü Yardımcısı Ahmet Hraloğlu, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve soydaşlar katıldı.
Kermeste satışa sunulan tüm malzemeler satılarak büyük bir başarıya imza atıldı.

Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: OA
Sayı: 1026
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]