Kozlukebir Belediyesi’nden 4. Uçurtma Şenliği
14-03-2018
Kozlukebir Belediyesi tarafından düzenlenen Uçurtma Şenliği’nin dördüncüsü 15 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek. Kozlukebir futbol stadında yapılacak şenlik saat 11:00’de başlayacak. Bu yılki Uçurtma Şenliği’nde birçok yeni aktivite ve oyunların olacağı bildirildi.

Kozlukebir Belediyesi tarafından yapılan 4. Uçurtma Şenliği’yle ilgili açıklama şöyle:

“Kozlukebir Belediyesi olarak her yıl geleneksel olarak, çocukların ve büyüklerin büyük bir merakla beklediği 4. Uçurtma Şenliği bu yıl çok daha farklı eğlencelerle, oyunlara ve yarışmalara sahne olacaktır.

Şenliğe katılan her çocuğa uçurtma, balon ve pamuk şekeri hediye edilecek ve çocuklar ücretsiz olarak trene binme, şişme oyuncaklarda diledikleri kadar oynayabilme şansına sahip olacaklardır.

Animatörler eşliğinde survivor, iple dönme gibi farklı ve yepyeni oyunlar oynatılacak, jönglör gösterileri, yüz boyama ve yarışmalardan dopdolu geçecek bir program ile çocuklar unutulmaz bir gün geçirme fırsatı bulacaklardır.

Ayrıca ilkokullar arası futbol turnuvasının ikincilik, üçüncülük ve final maçlarının oynanacağı 4. Uçurtma Şenliğine tüm halkımız davetlidir.”

Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: OA
Sayı: 1041
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]