Kazandıkları kupayı DEB Partisi’ne hediye ettiler
11-02-2019
Tekirdağ’da eğitim gören Batı Trakyalı gençler 8 Şubat Cuma günü Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi’ni ziyaret etti.
Fotoğraflar

Türkiye’de düzenlenen futbol turnuvasında iki yıldır namağlup şampiyon olan sporcu gençler, bu yıl kazandıkları şampiyonluk kupasını DEB Partisi’nin yeni başkanı Çiğdem Asafoğlu ve DEB Partisi’ne hediye ettiler.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Gençler ve DEB Partisi ekibi arasında zorlukların, şampiyon olma yolunda yaşadıkları maceranın ve ileriye dönük hayallerinin konuşulduğu sıcak bir sohbet gerçekleşti. DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu Batı Trakyalı gençlerin bu başarısından dolayı gurur duyduğunu ve her zaman desteğe hazır olduğunu belirtti. Ayrıca şampiyonluk kupasını da DEB Partisi’ne hediye ettikleri için teşekkür etti.”

EŞEKÇİLİ KÖYÜNE ZİYARET

Bu arada DEB Partisi başlattığı köy ziyaretlerine bu hafta da devam etti.

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı Metin Hacıosman, Gençlik Kolları Başkanı Burak Adil ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Fatih Hüseyin, 8 Şubat Cuma günü Gümülcine’ye bağlı Eşekçili köyünü ziyaret ederek, köy halkı ile birlikte Cuma namazını kıldılar.

DEB Partisi ekibi Cuma namazı sonrası halkla birlikte cami avlusunda sohbet etme imkanı buldu. DEB Partisi’nden yapılan açıklamada Eşekçili köyü halkına partiye gösterilen sıcak karşılamadan dolayı teşekkür edilirken, köy ziyaretlerinin azınlık insanı ile olan iletişimi arttırmak amacıyla bundan sonra da devam edeceği belirtildi.

Kaynak: Gündem
Ekleyen: HH
Sayı: 1074
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]