İbrahim Şerif adaylarını tanıttı
06-05-2019
Belediye başkan adayı İbrahim Şerif Gelecek Listesi adaylarını tanıttı
Fotoğraflar

Gelecek Listesi Başkanı ve Kozlukebir Belediyesi Başkan Adayı İbrahim Şerif, 5 Mayıs Pazar günü Sirkeli köyünde düzenlediği mitingte adaylarını tanıttı.

Mitinge belediye meclis üyesi ve muhtar adaylarının yanı sıra civar köylerden vatandaşlar katıldı. Yağmurlu bir havada yapılan tanıtımda meclis üyesi adayları ve muhtar adayları tanıtıldı. Adaylar tek tek kürsüye çıkarak halkı selamlandı.


Belediye başkan adayı İbrahim Şerif açılış sırasında yaptığı konuşmada 2011 yılındaki yerel seçimlerden zaferle çıktıklarını hatırlatarak bu dönem içerisinde ayırım yapmadan halka hizmet ettiklerini belirtti. 26 Mayıs tarihindeki seçimlerden de başarıyla çıkacaklarına inandıklarını söyleyen Şerif, “Halkımızın kararına ve tercihine saygı duyduk. İnsanımıza ve seçmenimize hiç bir zaman kırılmadık, darılmadık. Gelecek dönemde belediyemizin yönetimine talip olduğumuzu bir kez daha beyan ediyoruz. Tecrübeli, genç ve dinamik adaylarla oluşturduğumuz listemiz, siz değerli halkımıza hizmet etmeye kararlıdır. Bölgemizin ve insanımızın geleceği için varız. İnsana değer vererek, geleceğimizi insana yönelik hizmetlerle kuracağız” diye konuştu.

Aday tanıtım mitingine katılanlar arasında Kozlukebir Belediye başkan adayları Rıdvan Ahmet ve Erdem Hüseyin de yer alarak, İbrahim Şerif’e başarı dileklerinde bulundular.

Açılış sonunda belediye meclis üyesi adayları ve muhtar adayları hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: MS
Sayı: 1058
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
[email protected]